O nas

Nawigator Pasji Yoblum znajdzie zajęcia specjalnie pod Twoje preferencje i zrobi to w zaledwie chwilę. W wynikach wyszukiwania znajdziesz wszystko co potrzebne aby zacząć nową pasję

Jak działa nawigator pasji Yoblum?

Aby dowiedzieć się, jakie hobby do Ciebie pasuje, z uwagą odpowiedz na kilka prostych pytań, które znajdziesz na stronie głównej Yoblum. W efekcie otrzymasz listę aktywności dopasowanych do wskazanych preferencji. Nawigator pasji podpowie Ci również, gdzie szukać informacji na temat określonych zajęć. Zarekomenduje wartościowe strony internetowe oraz profile w social mediach, gdzie gromadzi się społeczność zebrana wokół danej aktywności. Wśród propozycji znajdą się poradniki, kursy oraz sklepy z artykułami o tematyce związanej z wybranym przez Ciebie zajęciem.

Zaktywizuj siebie i swoich najbliższych

Z pomocą Yoblum bez trudu znajdziesz zajęcie nie tylko dla siebie, ale także osób z najbliższego otoczenia. Chcesz, aby dziecko spędzało czas w bardziej rozwojowy sposób, ale nie masz pewności, jakie zajęcia spełnią oczekiwania? Szukasz, hobby, które można praktykować w parze, aby zacieśnić więzi z parterem lub partnerką? A może próbujesz zaaktywizować seniora, który nudzi się na emeryturze? Yoblum pomoże rozwiązać każdy z tych problemów!

Dlaczego warto?

To nie tajemnica, że osoby posiadające pasję, są lepiej postrzegane nie tylko przez rodzinę i znajomych, ale także potencjalnych pracodawców oraz nowo poznawane osoby. Mimowolnie bardziej cenimy ludzi, którzy nas inspirują i motywują do działania.  Uczenie się nowych rzeczy to także element dbania o siebie – nasz mózg lubi być pobudzany przez nowe aktywności. Inwestycja w hobby to świetny sposób na oderwanie się od codziennych spraw i efektywny wypoczynek. Dobrze mieć więc pasję! Na jej odkrycie nigdy nie jest za późno!

Agregator ciekawych wydarzeń

Bez względu na to, na jaką aktywność się zdecydujesz, na Yoblum zawsze będą na Ciebie czekać polecenia różnych ciekawych wydarzeń. One także mogą być inspiracją do spróbowania sił w nowym hobby.  Jeśli nie masz pomysłu na to jak spędzić czas wolny, mamy dla Ciebie prepozycje wydarzeń, które mogą zachęcić Ciebie oraz Twoich bliskich do spróbowania czegos nowego i zaskakującego .